KDO K NÁM PŘIJDE NA VÁNOCE?

V čase předvánočním proběhla na základní a mateřské škole v dětské léčebně Vesna v Janských Lázních výtvarná soutěž nazvaná „Kdo k nám přijde na vánoce?“. Vyhodnocení soutěže se dne 5.12. zúčastnili i čerti,kteří pomohli s výběrem nejlepších výtvarníků. L.Š.

ČERTÍ ROJENÍ

V pátek 5.12. bylo v dětské léčebně Vesna rušno, čertíci z mateřské školy totiž navštívili některé hříšníky z řad zaměstnanců. Všichni se však vykoupili zpěvem či recitací a ještě dostali od dětí odměnu. L.Š.

VERNISÁŽ VÝTVARNÝCH PRACÍ

Čtvrtek 12. června 2014 byl slavnostním dnem pro všechny, kteří malovali a vytvářeli díla do 19. ročníku výtvarné soutěže Malujeme- po síti s letošním tématem Děti chrání planetu Zemi. Vyhlašovatelem a zřizovatelem mezinárodní soutěže byl Český rozhlas, Rádio Junior. Z došlých 4000 prací z mnoha zemí- ČR, Slovensko, Bosna a Hercegovina, Indie, Indonésie, Mexiko, Bulharsko,…

Rozbalit